ROK 2014/2015


KONKURSY PRZEDMIOTOWE


Imię i nazwisko ucznia biorącego udział w konkursie

 Konkurs

Zakwalifikowanie się 

do II etapu

Nauczyciel prowadzący

1.Szymon Maciocha

2. Aleksandra Bondyra

3.Kamil Ochmański

4. Karolina Popławska

5. Aleksandra Budzyńska

 

 

„Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego”

Szymon Maciocha

Ewa Grudewicz

1.Izabela Antosz

2.Aleksandra Budzyńska

3. Szymon Maciocha

4. Karolina Popławska

5. Sandra Budzyńska

6. Klaudia Antosz

7. Agnieszka Maciocha

8. Łukasz Czajka

Konkurs ortograficzny (konkurs kuratoryjny)

Szymon Maciocha

Beata Prus

1.Szymon Maciocha

2. Aleksandra Bondyra

3.Kamil Ochmański

4. Karolina Popławska

5. Aleksandra Budzyńska

6. Sandra Budzyńska

7. Krzysztof Kilarski

8. Emila Czop

 

Przyroda

(konkurs kuratoryjny)

Aleksandra Bondyra

Dorota Grodowicz

1.Szymon Maciocha

2. Karolina Popławska

3. Sandra Budzyńska

4. Aleksandra Budzyńska

5. Izabela Antosz

 

Konkurs polonistyczny

(konkurs kuratoryjny)

 

Beata Prus

1.Karolina Popławska

2. Aleksandra Budzyńska

Język angielski

(konkurs kuratoryjny)

 

Grażyna Szuty

1.Szymon Maciocha

2. Izabela Antosz

Matematyka

(konkurs kuratoryjny)

 

Magdalena Kryszczuk

1.Krzysztof Kilarski

2. Aleksandra Budzyńska

3. Aleksandra Bondyra

4. Karolina Popławska

5. Kamil Ochmański

Język niemiecki

 

„Urokliwe zakątki Shwäbisch Hall”

- konkurs plastyczny

Krzysztof Kilarski

- wyróżnienie

Joanna Bojda






ZAWODY SPORTOWE

Imię i nazwisko ucznia biorącego udział w zawodach

Zajęte miejsca

Nauczyciel prowadzący

1.Izabela Antosz

 

 

2. Aleksandra Bondyra

3. Emilia Czop

4. Krzysztof Kilarski

5. Wojciech Ostapiński

6. Łukasz Czajka

7. Dominik Krzeszowiak

8. Adrian Antosz

9. Rafał Czop

 

TENIS STOŁOWY – igrzyska powiatowe  - V miejsce

 

 

 

 

 

Dorota Gałka

                               

 

Klaudia Antosz

Ewelina Czop

I miejsce – awans do igrzysk rejonowych

Klaudia Antosz

I miejsce w Rejonowych Igrzyskach w tenisie stołowym – awans do zawodów wojewódzkich

Klaudia Antosz

Czwartki lekkoatletyczne, VI edycja na szczeblu powiatu

I miejsce w rzucie piłeczką palantową

II miejsce w biegu na 300m

 

 Izabela Antosz

 

II miejsce w rzucie piłeczką palantową

II miejsce w biegu na 300m

 

 Karolina Cieliszak

 

II miejsce w biegu na 60m

 

 Emilia Czop

 

III miejsce w biegu na 300m

 

Anna Terejko

 

II miejsce w biegu na 60m

 

Kszysztof Kilarski

 

II miejsce w biegu na 300m

 

 Aleksandra Panas
 Patryk Kociuba

IV miejsce w skoku w dal

Klaudia Antosz

 Izabela Antosz

 Aleksandra Bondyra

Szkolny turniej tenisa stołowego